Přejít k hlavnímu obsahu

Návštěva 9. ročníku na MěÚ Nová Paka

V rámci hodin občanské výchovy navštívili žáci 9. ročníku Městský úřad v Nové Pace. Přednášku na téma matrika a státní občanství si připravila paní matrikářka M. Fajferová. O důležitosti občanských průkazů, jejich vývoji a také o možných následcích při poškozování či zneužívání tohoto dokladu totožnosti, rovněž s praktickými radami ohledně cestovních dokladů nás seznámila referentka správního odboru paní M. Bekrová. V kanceláři pana starosty nás vřele přivítal místostarosta Mgr. Milan Pospíšil. Žákům představil vizi a priority v rozvoji Nové Paky, které jsou plně v rukou zvolených zástupců v letošních komunálních volbách. Děkujeme za velmi poučné a zajímavé informace a také za čas a milé přijetí na MěÚ .

Mgr. Daneta Svobodová