Přejít k hlavnímu obsahu

Bubenická show

Krásný zážitek si odnesli žáci z bubenické show Václava Tláskala, která se konala u nás ve škole v pátek 11. 11. 2022.

Zajímavým způsobem p. bubeník seznámil děti s nástroji bicí soupravy, přiblížil malým divákům základy bubnování a naučil je některým rytmům. Během show nechyběl ani humor, ani aktivní zapojení všech zúčastněných. Děti si měly možnost na chvíli stát členy kapely: vyzkoušet různé druhy bubnů a zabubnovat s profesionálem, společně si zazpívat krásnou pohádkovou písničku a zatančit v rytmech bubnů.

V průběhu bubenické show byli žáci naprosto uchváceni a překvapeni množstvím energie, kterou jim p. bubeník z podia předával. Není divu, že domů odcházeli dobře naladěni a s pocitem vnitřní radosti. Moc děkujeme za úžasný zážitek.

Vychovatelky ŠD