Přejít k hlavnímu obsahu

Karneval v družině

Dne 24. 2. 2023 proběhl ve školní družině již tradiční karneval, kterého se zúčastnila všechna čtyři oddělení. Hned po obědě se holky a kluci převlékli do svých kostýmů a změnili se na zvířátka, piráty, anděly, princezny, čarodějnice… Kostýmy si přichystaly i paní vychovatelky.

Pro děti byl připravený nabitý program. Maškarní odpoledne nám začalo promenádou a představením masek. Potom následovaly hudebně pohybové hry a zábava. Na děti čekaly rozmanité úkoly, kde soutěžící ukázali, jak jsou rychlí, šikovní, pohotoví a hbití. Po každé aktivitě masky dostávaly drobné odměny a sladkosti. Nechyběla ani hudba, ani tanec. Nálada panovala, jak to ke karnevalu patří, skvělá. Masopustní veselí jsme si všichni náramně užili a už se těšíme na příští rok.

Vychovatelky ŠD