Přejít k hlavnímu obsahu

Divadelní představení O chytrém Honzovi a krásné Madlence

Ve čtvrtek 9. března vyrazili druháčci do MKS v Nové Pace na divadelní představení O chytrém Honzovi a krásné Madlence. Hlavní postavou pohádky byl Honza, který se vydal do světa, aby nemusel narukovat na vojnu. Během svého putování musel čelit různým nástrahám, se kterými si vždy chytře poradil. Také poznal krásnou a hodnou Madlenku, kterou si po skončení vojny přivedl domů jako nevěstu. Celý příběh zpestřují písničky a pro pobavení jej provází a vtipně glosuje postava staré vrány. Některé děti byly v divadle úplně poprvé. Pro všechny to však byl pěkný zážitek. Divadelní představení se nám moc líbilo, herce jsme odměnili velkým potleskem. Rádi se zase někdy na nějaké divadelní představení vypravíme.

Tř. učitelky 2. tříd