Přejít k hlavnímu obsahu

Otevřené hodiny v 2. B

Ve středu 10. května děti z 2. B přivítaly ve své třídě rodiče nebo prarodiče, kteří se přišli podívat do výuky. Naši hosté zhlédli hodiny matematiky a českého jazyka, během kterých jim děti ukázaly, co se právě učí a jak jim to při vyučování jde. Během hodiny matematiky děti rodičům ukázaly prostředí autobusu a zvířátek dědy Lesoně prof. Hejného a také trénovaly násobilku. V hodině českého jazyka si procvičily abecedu, psaní velkých písmen, pravopis měkkých a tvrdých skupin a také na děti čekalo překvapení v podobě nových barevných mazacích tabulek, se kterými při hodině pracovaly poprvé. Na některých dětech byla vidět trochu nervozita, některé děti se před rodiči více snažily a na některých bylo znát také drobné zklamání z toho, že jejich rodiče nemohli přijít. Byla to však opět zajímavá zkušenost pro všechny a děti byly z návštěvy rodičů a prarodičů ve výuce nadšené.

Mgr. P. Bílková