Přejít k hlavnímu obsahu

Školní výlet – hrad Kost

Ve čtvrtek 25. 5. jsme jeli autobusem na hrad Kost. Nejdříve jsme se nasvačili a potom následovala prohlídka hradu. Po ní nás čekal hradní trojboj. Zkusili jsme si střílet z luku, házet sekerou a potom jsme se přetahovali lanem. Bylo to super! Součástí programu byla také ukázka výcviku dravců. Pak bylo zábavné divadlo. Po něm jsme si koupili suvenýry. Nakonec jsme šli údolím Plakánek až k autobusu. Ten nás odvezl ke škole. Byl to super výlet!!! — žáci 3. A – N. Sekotová, S. Syrová, D. Bílek, F. Lenfeld

Ve čtvrtek 25. 5. ráno jsme se třídou jeli autobusem na hrad Kost. Výlet jsme si zasloužili za dobré učení ve škole. Přijeli jsme a dali si svačinu. Po svačině následovala prohlídka hradu. Po prohlídce jsme šli na hradní trojboj. Střílelo se z luku, házelo se sekerou a nakonec jsme se přetahovali lanem. Hned potom jsme navštívili ukázku výcviku dravců a každý si mohl podržet sokola a pohladit výra. Viděli jsme i fretku a mládě sovy pálené. Po ukázce jsme šli na pirátské divadlo. Bylo to vtipné!!! Pak jsme si nakoupili suvenýry a nakonec jsme šli údolím Plakánek k autobusu. Výlet se nám moc líbil. — žáci 3. A – R. Horáková, L. Čejková, J. Knap, F. Stránský

25. 5. se 3. třídy vypravily na svůj školní výlet na hrad Kost. Jeli jsme tam autobusem. Když jsme tam přijeli, tak jsme se nasvačili. Po svačině začala prohlídka hradu. Potom byl trojboj, ve kterém byla lukostřelba, hod sekerou a přetahovaná lanem. Následovala ukázka výcviku dravců a sov. Mohli jsme si i podržet dravce. Po dravcích jsme šli na pirátské divadlo. Když skončilo divadlo, tak začal oběd a nákup suvenýrů. Po obědě a nákupů suvenýrů jsme šli údolím Plakánek k autobusu. Autobusem jsme odjeli ke škole. Výlet se nám moc líbil. — žáci 3. A – M.Hartychová, B. Ďorďová, D. Kysylytsia, F. Hylmar