Přejít k hlavnímu obsahu

„Jedno končí, druhé začíná“ – Semiramis

Dne 15. 6. jsme se loučili s preventivním programem Semiramis. Téma bloku „Jedno končí, druhé začíná“ uzavřelo celý projekt. Žáci v 6. třídě psali dopis „svému JÁ“ a právě dnes na posledním setkání byly dopisy lektorkou Kájou předány dětem. Bylo úžasné sledovat emoce v obličeji dětí (smích, údiv, překvapení i slzičky v očích). Také jsme společně diskutovali o změnách, které je čekají s nástupem na SŠ – očekávání, obavy. Na závěr proběhla rekapitulace let strávených na základní škole, kdy žáci kreslili „řeku“, její přítoky, meandry, ale také balvany, které se jim dostaly do cesty. Zároveň sdělovali své dojmy a pocity, které je provázely. Moc hezky a příjemně proběhl poslední blok, rozloučili jsme se s báječnou lektorkou Karolínou a popřáli si hodně štěstí.

Mgr. D. Svobodová a žáci 9. A