Přejít k hlavnímu obsahu

Posezení na závěr školního roku – 2. B

V pátek 9. 6. 2023 se druháčci opět po roce sešli v Heřmanicích na hřišti, aby společně s rodiči zakončili již svůj druhý školní rok. Pan Bohun letos pro děti nachystal netradiční disciplíny, které si děti velmi užily. Pod jeho odborným zaškolením si mohly vyzkoušet střelbu ze vzduchovky, poté si trénovaly rovnováhu a trpělivost při chůzi na Slackline, svou šikovnost a zručnost si prověřily při zatloukání hřebíků, skládání potrubí a šroubování matic různých velikostí. V poslední zmíněné disciplíně probíhaly soutěže mezi dětmi navzájem, dále mezi dětmi a rodiči a také mezi dětmi a paní učitelkou a paní asistentkou. Během podvečera jsme si opekli buřtíky, společně si popovídali a také si zazpívali několik písniček s kytarou. Děti byly v závěru odměněny několika drobnostmi, které jim rodiče nakoupili, a také si pochutnaly na přinesených dobrotách. Velké poděkování patří panu Bohunovi za připravené aktivity a také všem rodičům za přinesené drobnosti a občerstvení. Počasí nám nakonec přálo a vše jsme si užili plnými doušky a v dobré náladě. Nyní se již těšíme na nadcházející letní prázdniny.

Mgr. P. Bílková