Přejít k hlavnímu obsahu

Adaptační kurz

Adaptační kurz 6. ročníku proběhl 6. – 8. 9. 2023 v rekreačním areálu nedalekého kempu Pecka. Na samotný kurz jsme se s žáky vypravili pěšky. Během cesty děti hrály různé hry, plnily úkoly a všichni jsme v pořádku dorazili do kempu. V průběhu těchto tří dnů děti okusily mnoho rozličných aktivit. Vyzkoušely si relaxační techniky s prvky jógy, týmovou spolupráci při řešení různých úkolů a zopakovaly si základy zdravovědy. Nechybělo také široké sportovní vyžití, které areál nabízí (vodní radovánky, skoky na trampolíně, fotbal, plážový volejbal, badminton …), včetně ranního plavání a rozcviček. Ve čtvrtek jsme se vydali na pěší výlet na nedaleký hrad Pecka. Cestou jsme si povídali o významných historických událostech spojených s městysem Pecka a jeho památkách. Nesmíme zapomenout na skvěle připravený program od Semiramisu, který byl zaměřen na komunikaci a budování vztahů ve třídě. Společně strávený čas obě třídy využily také k volbě zástupců do školního parlamentu.

Mgr. Jiří Zemánek, Mgr. Daneta Svobodová, Mgr. Veronika Kubelová,