Přejít k hlavnímu obsahu

Slavnostní zahájení školního roku 1. tříd

V pondělí 4. září 2023 jsme za krásného slunečného počasí přivítali 31 nových prvňáčků. Letos se tento slavnostní okamžik odehrával na terasách školy, kam děti dorazily slavnostně naladěny v doprovodu svých rodičů a prarodičů. Prvňáčky přivítali pan místostarosta Mgr. Josef Cogan, pan ředitel Mgr. Zdeněk Burkert, paní zástupkyně Mgr. Eva Mládková, třídní paní učitelky Mgr. Milena Bezstarostová a Mgr. Lea Cilerová. Po slavnostním společném zahájení se děti sešly ve třídách a pak na ně čekalo v budově školy divadélko s pohádkou Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Mezitím třídní paní učitelky sdělily rodičům všechny důležité informace o provozu školy. Jako památku na první školní den si děti domů odnesly drobné dárečky.

Přejeme našim prvňáčkům hodně úspěchů ve škole a mnoho krásných nových zážitků.

Tř. učitelky: M. Bezstarostová, L. Cilerová