Přejít k hlavnímu obsahu

Okrskové kolo v malé kopané

Malý fotbal, velké srdce …

Okrskové kolo v malém fotbalu se konalo 4. října ve Staré Pace. Na turnaj přijelo celkem pět týmů. Po smolné prohře v prvním zápase kluci v dalších utkáních prokázali svoji fotbalovost, nasazení, odhodlání, vůli po vítězství a již před posledním zápasem si zajistili 2. místo v konečném pořadí a tím i postup do další fáze soutěže. V okresním kole změří svoje síly s nejlepšími celky okresu Jičín a ani zde kluci nejsou bez šance na medailové umístění. Radost z postupu měl i týmový maskot šestých tříd – husa George.

Naši školu reprezentovali a o úspěch se zasloužili tito fotbalisté: J. Skřivánek, V. Šmíd, O. Linhart, Š. Trnka, Š. Votoček, J. Neuwirth, L. Vávra, M. Cuc, J. Karel, M. Morávek, L. Štampoch, V. Nezbeda a spolehlivý brankář D. Hradecký.

Mgr. Jiří Zemánek