Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěváček 2024

V úterý 13. 2. 2024 se po delší odmlce konala v naší škole pěvecká soutěž Zpěváček 2024. Letos se soutěže zúčastnilo 17 soutěžících z 1. – 4. tříd. Po úvodním společném rozezpívání vystoupily nejprve děti z 1. a 2. tříd a poté je vystřídali zpěváci a zpěvačky z 3. – 4. tříd. Všichni soutěžící si připravili jednu lidovou a jednu umělou písničku podle svého výběru. Obě písničky zazpívali „a capella“ (bez doprovodu), což nebylo vůbec jednoduché. Všichni si však dali na svých výkonech záležet, zazpívali své písničky s radostí, a to je nejdůležitější. Vyhlášení proběhlo v pátek 16. 2. a nejlepší zpěváci z obou kategorií budou naši školu reprezentovat v pěvecké soutěži Novopacký slavíček, která proběhne ve středu 10. 4. v Nové Pace. Všem blahopřejeme a těšíme se na příští rok!

Kategorie 1. – 2. třídy

1. místo: Ella Novotná
2. místo: Eliška Pánková, Sofie Hančilová
diplom za účast: Aleš Záruba

Kategorie 3. – 5. tříd

1. místo: Adéla Sehnalová, Liliana Čejková, Daniela Hančilová
2. místo: Natálie Sekotová, Lucie Mikulková, Rozárie Horáková
3. místo: Anežka Trejbalová, Eliška Janečková, Daniela Petráčková, Marcela Typltová
diplom za účast: Anežka Tauchmanová, Dominika Kysylytsia, Václav Lock

Mgr. P. Bílková