Přejít k hlavnímu obsahu

Čarodějnický rej

Dopoledne 30. 4. 2024 se na naší škole již po několikáté neslo v duchu zábavy a her. Žákovský parlament organizoval „Čarodějnický rej“ pro žáky 1. – 3. tříd. Připravil 11 soutěží, které prověřily různé dovednosti a schopnosti – od mrštnosti přes rychlost a pozornost, paměť až k přesnosti. Po jejich splnění dostali všichni malí čarodějové a čarodějnice sladkou odměnu. Většina zúčastněných přišla v nádherných kostýmech, na kterých si nepochybně musela dát velmi záležet. A i v této disciplíně se soutěžilo a bylo o co. Nejhezčí čarodějové a čarodějnice z každé třidy totiž kromě diplomů vyhráli dobrůtky. Soutěže o nejlepší masku se samozřejmě zúčastnily i některé paní učitelky. Z čarodějnic parlament vybral tři nejpovedenější. Všem, kteří si přišli zasoutěžit nebo pomáhali s organizací, moc děkujeme a jsme moc rádi, že tato akce má u dětí úspěch!

Žákovský parlament