Přejít k hlavnímu obsahu

Novopacký slavíček

Ve středu 10. 4. 2024 se šest žákyň z 1. stupně naší školy zúčastnilo 26. ročníku pěvecké soutěže Novopacký slavíček. V kategorii A2 (1. – 2. třída) se do soutěžního klání zapojily tři dívky. Sofie Hančilová se umístila ve stříbrném pásmu, Eliška Pánková ve zlatém pásmu a Ella Novotná obdržela kromě zlatého pásma ještě zvláštní ocenění za „jedinečný projev“. V kategorii A3 (3. – 5. třída) soutěžily dívky Daniela Hančilová, Adéla Sehnalová a Lili Čejková. Všechny tři dívky podaly velmi povedené výkony a za své vystoupení sklidily zasloužený potlesk. Nejúspěšnější z nich byla Danielka Hančilová, která se umístila na 2. místě. Jelikož dívky měly svá vystoupení brzy za sebou, věnovaly se doprovodnému programu a dílničkám, které byly pro všechny účinkující opět perfektně zorganizovány. Celé dopoledne si dívky užily, při zpěvu načerpaly velmi důležité zkušenosti s vystupováním před porotou a obecenstvem a věříme, že budou zpívat s radostí a chutí i nadále. Všem dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, blahopřejeme ke krásným oceněním a budeme se opět těšit na příští rok.

P. Bílková, L. Úlehlová