Přejít k hlavnímu obsahu

Okresní kolo ve volejbalu chlapců

Přesně týden po děvčatech se k volejbalovým utkání v rámci okresního kola v naší tělocvičně sešli o chlapci. Protože počet týmů byl shodný se soutěží děvčat, nechali jsme tedy i systém stejný. Hráli jsme systémem každý s každým na dva zkrácené sety.

Od počátku turnaje bylo jasné, že největším favoritem byl díky své herní kvalitě tým novopackého gymnázia, což nakonec hráči tohoto týmu svým vítězstvím potvrdili. Naši borci sice s vítězem dokázali uhrát set, ale v celkovém pořadí nám to na lepší než zasloužené 2. místo nestačilo. Na stupně vítězů nás doprovodili kluci z Pecky. O další místa se podělili chlapci z Lázní Bělohrad, Staré Paky a z Cerekvice nad Bystřicí.

A kdo nás reprezentoval? Tonda Honců, Honza Krsek, Maty Líbal, Ondra Samler, Tobík Ulrich, Péťa Bílek a Kubík Krsek.

O plynulý a bezchybný průběh turnaje průběhu se také zasloužil tým pomocnic ve složení Johanka Machová, Valča Janatová, Maruška Brádlová a Kája Maxová.

Na balkóně nás opět podpořili senzačně fandící děti a pedagogové z Husitské.

Všem moc děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeněk Burkert