Přejít k hlavnímu obsahu

McDonald’s Cup 1. – 5. třídy

V pátek 3. 5. 2024 se naši chlapci z 1. – 5. tříd zúčastnili okrskového kola v McDonald´s Cupu. Fotbalového turnaje se zúčastnily 4 týmy, jak v mladší, tak i ve starší kategorii.

Mladší žáci z 1. – 3. třídy vyhráli dva zápasy. Z toho jeden po penaltovém rozstřelu, ve kterém porazili pozdějšího vítěze. Smolná prohra hned v prvním zápase rozhodla o třetím místě v konečném pořadí. Starší chlapci ze 4. – 5. třídy jeden zápas vyhráli a dva prohráli a obsadili také třetí místo. Ve všech zápasech kluci předváděli maximální nasazení a odhodlání poprat se o co nejlepší výsledek. Odměnou jim byly vstřelené branky a společná radost z nich.

Všem fotbalistům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a za fair play během všech zápasů. Budeme se těšit na dalším sportovním utkání.

Bc. Michaela Haklová