Přejít k hlavnímu obsahu

Štafetový pohár – krajské kolo

Za chladného jarního počasí jsme se 10. 5. 2024 vypravili autobusem na krajské kolo Štafetového poháru do Dobrušky. Nejprve naši reprezentanti běželi smíšené štafety 8 x 100 metrů, které byly rozděleny do dvou kategorií, mladší (2. – 3. třída) a starší žáci (4. – 5. třída). V následující štafetě dvě dívky a dva chlapci z mladší kategorie a dvě dívky a dva chlapci ze starší kategorie běželi štafety 8 x 200 metrů. Výsledný čas z obou kratších štafet a lepší čas z delší štafety se sečetly a rozhodly o celkem pořadí. Po velmi napínavém, nepřetržitém a výborném výkonu si naši sportovci v čase 09:13,09 doběhli pro krásné osmé místo. Krajského kola se zúčastnilo třináct nejúspěšnějších škol z jednotlivých okresů Královehradeckého kraje.

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, za vzájemnou podporu během všech závodů a především za přátelskou atmosféru.

Bc. Michaela Haklová