Přejít k hlavnímu obsahu

Den bez tašek

Ve středu 12. 6. 2024 hned ráno vypukla na naší škole akce s názvem “Den bez tašek”. Byl to první ročník, takže pro všechny velká výzva. Žáci naší školy si měli přinést učení v čemkoliv jiném než v batohu. Nápady byly opravdu originální, plné fantazie a kreativity, a proto to měla porota složená z parlamenťáků opravdu těžké. Vybrali jsme nejoriginálnější nápad z každé třídy, který jsme odměňovali čokoládou a malým diplomem. Celková účast byla opravdu skvělá a všichni žáci mě osobně velice potěšili svou kreativitou a radostí z akce. Celý den jsme si všichni užili a moc se pobavili. Mezi nejoriginálnější nápady patřily například vodovodní roury, sekačky, trakaře, věšáky na prádlo, nákupní košíky, batohy vyrobené z kanystrů, síťky na ryby nebo třeba klec na králíky. Akce se velice povedla a zpříjemnila všem stresující konec školního roku 2023/2024. V plánu je ještě RETRO DEN, který bude 24. 6. 2024.

Za parlament Tereza Maxová (9. A)