Přejít k hlavnímu obsahu

Zhodnocení práce parlamentu u Ámose

V úterý 11. 6. se náš parlament vydal do kavárny Ámos v Nové Pace zhodnotit naši celoroční práci. Pro spoustu parlamenťáků byl tento rok jejich posledním v této funkci, proto jsme se loučili se žáky devátých tříd, kteří budou pokračovat ve studiu na vybraných středních školách a zároveň nás opouští žáci pátých tříd, protože většina z nich míří na gymnázium. Na konci jsme zhodnotili naši celoroční práci, akce, které se osvědčily, ale také zkušenosti, které jsme získali. Popřáli jsme si štěstí do další práce v parlamentu i osobním životě. Poděkování patřilo také našim koordinátorkám paní učitelce Danetě Svobodové a asistence Nikol Kučerové za podporu a pomoc s organizací a vedení parlamentu.

Předsedkyně školního parlamentu – Tereza Maxová (9. A)