Přejít k hlavnímu obsahu

Semiramis „Žijeme online“ – 7. B

Ve třídě 7. B proběhl preventivní program organizace Semiramis s názvem Žijeme online. Žáci mluvili o tom, jak internet využívají v každodenním životě a co pro ně vlastně znamená „být online“. Zaměřili se na to, jak se na internetu pohybovat bezpečně, jak chránit své soukromí a které informace na sociálních sítích nezveřejňovat. Nechyběly ani hry, při kterých žáci reagovali na své osobní zkušenosti s online prostředím. Program byl pro žáky přínosný a zároveň probíhal v příjemné a aktivní atmosféře. Těšíme se na další setkání v příštím roce.

Mgr. Klára Otáhalová