V úterý 21. 4. 2026 nás navštívil pan Aleš Brendl, který dětem velice poutavě vysvětloval rizika spojená s používáním internetu a sociálních sítí a nebezpečí kyberšikany.
Děti pozorně poslouchaly a beseda byla pro všechny velkým přínosem. Panu A. Brendlovi moc děkujeme za zdařilou akci.
Mgr. Milena Bezstarostová







