V pátek 17. 4. třída 5. A navštívila DDM Stonožka. Žáci si vyzkoušeli dvě zajímavé dílny, první byla vědecká a druhá bubenická. Zkusili si poslepu hmatová cvičení, technickou zdatnost i sluchové vnímání. Žáci si celý program moc užili a odnesli si hezké zážitky.
Děkujeme DDM za příjemně strávené dopoledne.
Petra Pospíšilová




















