Přejít k hlavnímu obsahu

Okrskové kolo poznávání rostlin

Okrskové kolo soutěže poznávání rostlin proběhlo i s naší účastí ve středu 20. května na novopackém gymnáziu. V konkurenci mnoha místních škol se výborně vedlo především našim třeťákům. Skvělé první místo mají hned dvě děvčata, Sabina Bažíková a Emilka Jenčková. Dařilo se i v kategorii 4. a 5. tříd, kde krásným třetím místem zabodovala Pavlína Maximová. Gratulujeme k úspěšné reprezentaci naší školy.

Mgr. Jitka Paulů, Mgr. Lukáš Rambousek