Přejít k hlavnímu obsahu

Den Země 8.A

„Dne 17. 4. 2019 vyrazil celý 2. stupeň naší školy na úklid po Novopacku a okolí. Naše třída 8. A se vydala směrem do Heřmanic, Valdova, Pusté Proseče. První část dopoledne jsme sbírali odpadky u silnic, potom jsme se přesunuli do lesa a Studénkou jsme se vraceli zpět do školy. Myslím si, že jsme sesbírali hodně odpadků a že jsme splnili úkol „Ukliďme Novopacko“.

                                                                                                                                             Daniel Čisár

 

„Dne 17. 4. 2019 jsme se stejně jako ostatní žáci z naší školy rozhodli, že půjdeme udělat dobrou věc a trochu poklidíme okolí Nové Paky. Sbírali jsme odpadky okolo cest směrem k Heřmanicím, Valdovu, Pusté Proseči. Nakonec jsme vyšli na Studénce, kde jsme si oddechli a využili čas k odreagování při naší oblíbené hře pikola. Všechny odpadky jsme dávali do pytlů, které jsme následně vyhodili do kontejnerů. Rádi jsme se zapojili do projektu „Ukliďme Novopacko“ a pomohli našemu okolí.“

                                                                                                                                             Tomáš Palas