Přejít k hlavnímu obsahu

Tělovýchovná akademie KSPV

Na tradiční tělovýchovnou akademii novopackého Klubu sportu pro všechny se letos vydali žáci 1. – 3. tříd. Akademie se konala v úterý 7. května v místním MKS a během dvanácti vystoupení se zde představilo téměř 180 účinkujících. Celé představení započaly nejmenší děti ve skladbě „Skřítci k uspání“, dále se představili žáci a žákyně různého věku, nechyběly ani ženy v rytmu zumby a na závěr se opět představili cvičitelé a cvičitelky ve skladbě „To máme mládež“. Skladby byly různorodé, cvičilo se na kladině, skákalo se na trampolíně, přes švédskou bednu, využito bylo také různé náčiní (švihadla, stuhy, míče). Všichni cvičenci cvičili s radostí a vystoupení se jim povedlo.

                                                                                 Mgr. P. Bílková