Přejít k hlavnímu obsahu

Bohuslavice nad Metují. Hádej, kdo jsem…

V sobotu 25. května se 10 žáků ze ŠD zúčastnilo výletu do Bohuslavic nad Metují, kde byl v rámci projektu „Kultura a sport v polsko-českých barvách“ připraven bohatý a zajímavý program s názvem „Hádej, kdo jsem“. Zahájení akce se konalo na sokolské zahradě. Následně se děti vydaly na cestu za pohádkovými bytostmi. V průběhu cesty si výletnici vystřídali několik stanovišť a předvedli své dovednosti v jízdě na tříkolce, házení míčkem na cíl, kopání na bránu, chytání ryb atd. Po splnění úkolů soutěžící dostali dárkové taštičky s odměnami a upomínkovými předměty. A to nebylo vše. Akce pokračovala dalším programem. Na děti na zahradě čekaly pouťové atrakce- houpačky, kolotoče, „bumballs“. Nabídka byla pestrá, počasí nás nezradilo, a tak dobrá nálada panovala po celé odpoledne. Na závěr nám malí hasiči předvedli připravené vystoupení. Děti si výlet užily a v duši si odnesly dobrý pocit z příjemně prožitého dne.

Klimovičová Irina