Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční čas ve 3.B

Začátkem prosince nastal adventní čas, na který jsme se všichni moc těšili. Abychom si zkrátili čekání na Ježíška, vyzdobili jsme si naši třídu vánočně a každý den si jedno z dětí otevřelo překvapení v adventním kalendáři. K vánoční atmosféře nám nemalou měrou přispěla i maminka Nikolky Kovaříkové, která nám (jako každý rok) přivezla krásný živý stromeček. Děti ho s velkým nadšením společnými silami ozdobily a těšily se z něj až do posledního dne před Vánocemi, kdy jsme si uspořádali vánoční dopoledne. K velmi příjemné atmosféře přispěly děti svými drobnými vystoupeními, vyrobily si vánočního andílka, vyzkoušely si různé vánoční zvyky a na závěr si rozdaly dárečky, které si pro své spolužáky připravily. Celé dopoledne uteklo jako voda a my jsme se ve velmi příjemné atmosféře rozloučili.                                                   Mgr. P. Bílková