Přejít k hlavnímu obsahu

Krajské kolo ve volejbalu 6. a 7. tříd

V úterý se žáci a žákyně 5. – 7. tříd zúčastnili krajského kola ve volejbalu. Děvčata se moc a moc snažila, ale na lepší, než třetí místo jim to bohužel tentokrát nestačilo. Holky ale tvoří mladý a kompaktní tým. Věřím, že se příští rok prosadí.
Za to kluci, možná trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě krajské kolo s velkým přehledem vyhráli. Celý turnaj odehráli bez ztráty setu. Dokázali si hru dobře organizovat, vzájemně se povzbuzovali. V každém zápase přišla nějaká „hluchá“ pasáž, ale kluci ji dokázali rychle překonat. Škoda, že se letos nehraje republikové kolo, mohli jsme se podívat s volejbalem i někam dál …

Naši školu velmi dobře reprezentovali: 

Johanka Machová, Maruška Brádlová, Kája Maxová, Valča Janatová, Kája Řezníčková, Denča Chudobová; 

Toník Honců, Honzík Krsek, Maty Líbal, Tobík Ulrich, Ondra Samler, Víťa Plecháč. 

Mgr. Zdeněk Burkert