Přejít k hlavnímu obsahu

Adaptační kurz 6. tříd – Pecka

Adaptační kurz 6. ročníků proběhl 5. – 7. 9. 2022 v rekreačním areálu nedalekého kempu Pecka. Na samotný kurz jsme se s žáky vypravili pěšky. Během cesty děti hrály různé hry, plnily úkoly a všichni jsme v pořádku dorazili do kempu. V průběhu těchto tří dnů si děti vyzkoušely mnoho různých aktivit. Děti byly seznámeny se základy topografie, zdravovědy a dozvěděly se, jak se bránit manipulaci. Nechybělo také široké sportovní vyžití, které areál nabízí. V úterý jsme se vydali na pěší výlet na nedaleký hrad Pecka. Společně strávený čas obě dvě třídy využily k volbě zástupců do školního parlamentu a třídní samosprávy. Neopomenuli bychom skvěle připravený program od Semiramisu, který byl zaměřen na budování vztahů ve třídě.

Bc. Michaela Haklová, Ing. Jan Kejval, Mgr. Lukáš Rambousek, Mgr. Jiří Zemánek