Absolventské práce

Absolventské práce žáků 9. tříd (2019/2020)

Martin Adolf - Povídky ze života stromů
Kateřina Fejfarová - Představujeme Vám
Lukáš Fišar - Výroba zubní pasty
Vítek Hobza - Dřevěná stavebnice
Barbora Jarošová - Učíme zábavně
Radek Jíša - Chemické vlastnosti plynů
Jirka Nezbeda - Regionální menu
Pavlína Stöhrová - Model domu
Valentýna Šimková - Diagnostické testy v domácím prostředí
Ema Ulrichová - Učíme zábavně, příloha
 

Absolventské práce žáků 9. tříd (2018/2019)

Dominik Vojtíšek, Šimon Cerman - Dabing české pohádky
Veronika Černá - Kouzla, čáry a magie
Dominika Dundová - Model náměstí Nové Paky, příloha
Natálie Jelínková - Plži Novopacka
Aneta Nosková - Šití společenských šatů
Simona Kukučková - Model sluneční soustavy
Matěj Pyciak - Domácí chemické pokusy
Iveta Zapadlová - Zdravá výživa - výroba sýrů

 

Absolventské práce žáků 9. tříd (2017/2018)

Michal Kozák - (Ne)zapomenuté pomníky
Veronika Obstová - Vědecká ilustrace
Štěpánka Hajzlerová - Říkali mi Mrňa
Barbora Cinová - Tak se směj  VIDEO
Adéla Vítová - Komiks
Vojtěch Svoboda - Výroba hlavolamu
Roman Palas - Pěstování hub
Tereza Malá - Dopravní chování občanů Nové Paky
 

Absolventské práce žáků 9. tříd (2016/2017)

Michaela Neumanová - Anatomie a morfologie obratlovců
Sára Martincová, Kristýna Barková - 3D mapa ČR
Dominik Budziewski - Zmapování opuštěných budov na Jičínsku
Jana Durstová, Iveta Tomanová - Brouci Novopacka
Radek Nožička, Jakub Obst -Toroidní víry
 

Absolventské práce žáků 9. tříd (2015/2016)

Tomáš Zaplatílek - Výroba dřevěné lavičky
Adam Šulc - Výroba včelího úlu
Jiřičková Barbora - Kreslení podle pravé mozkové hemisféry
Tereza Hrnčířová - Výroba vlastních šperků
Pavlína Antošová - Exotické ovoce: příprava nápojů


Ročníkové práce žáků 9. tříd (2014/2015)

Michaela Klamrtová - Návrh a tvorba šatů
Veronika Suchardová - Kreslení portrétů: SpeedArt
Martin Šébl - Izolace DNA
Veronika Žigová - Rostlinná barviva
Filip Svoboda - PASCO měřící systémy
 

Ročníkové práce žáků 9. tříd (2013/2014)

Kateřina Tučková - Anatomie bezobratlých
Romana Kovtun - Dětenice
Radek Brádle - Kvašení a destilace
Petra Knapová - Sledování srážek a teploty
Adéla Rachotová - Stres
 

Ročníkové práce žáků 9. tříd (2012/2013)

Andrea Oborníková - Historie Starých Hradů
Věra Satránská - HC Bílí tygři Liberec
Jan Stránský - Výroba mýdla


Ročníkové práce žáků 9. tříd (2011/2012)

Ondřej Frýba - Mikroskopické pozorování prvoků
Veronika Krupičková - Strážci světa
Ondřej Lukeš - Kolem kolem Nové Paky
Marek Militký - Měření srážek a teploty v Nové Pace
Jan Pačesný - Životní osudy válečného letce plk. Otakara Hrubého D.F.C.
Petr Pilný - Oxidy
Martin Pospíšil - KLÍČENÍ LUŠTĚNIN
Klára Řeháková - PŘEKLAD POHÁDKY BRATŘÍ GRIMMŮ
Michaela Šulcová - Statistické zpracování výsledků v testech obecné fyzické zdatnosti
Petr Urbaník - Neutralizace

Ročníkové práce žáků 9. tříd (2010/2011)

A. Brendlová - Meine Pläne für die Zukunft
A. Fejfarová - Příprava školního výletu
L. Milická - Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic a hrad Pecka
P. Šulc - Zbraně a technika spojenců za 2. světové války
V. Tranová - Denní motýli Nové Paky a okolí
R. Vancl - Zaniklé sopky, jezera a moře mezi Novou Pakou a Jičínem
N. Vagenknechtova - Historie Novopackého kláštera Nanebevzetí Panny Marie

Publikováno 10.1.2019

Kalendář akcí

27.1. - středa
  • OK matematické olympiády - 9. A
29.1. - pátek
  • Pololetní prázdniny
2.2. - úterý
  • Lyžáček 2. tříd
3.2. - středa
  • Lyžáček 2. tříd
4.2. - čtvrtek
  • Lyžáček 2. tříd
5.2. - pátek
  • Školní lyžařské závody
8.2. - pondělí
  • Jarní prázdniny
17.2. - středa
  • OK zeměpisné olympiády - online
21.2. - neděle
  • Lyžařský výcvik 7. třídy
23.3. - úterý
  • Školní plavecké závody
1.4. - čtvrtek
  • Velikonoční prázdniny
9.4. - pátek
  • Zápis do 1. tříd
10.4. - sobota
  • Zápis do 1. tříd
13.4. - úterý
  • Pedagogická rada
20.4. - úterý
  • Schůzka třídních důvěrníků
Sdílet školní Google calendář

Zobrazit celý kalendář



šupem nahoru